68 položek celkem
UBIQUITI SFP UACC-OM-SM-1G-S-2
UBIQUITI SFP UACC-OM-SM-1G-S-2
Není skladem - info po telefonu
669,88 Kč bez DPH
803,85 Kč
Kód: 36026
TP-LINK TL-SM331T SFP MODUL (RJ45)
431,25 Kč bez DPH
517,50 Kč
Kód: 33122
TP-LINK TL-SM5110-LR LC 10GBase-LR SFP+ MODUL
899,88 Kč bez DPH
1 079,85 Kč
Kód: 38272
GigaLight 16dB 2xLC 1,25G SM 20km 1310nm SFP MODULE
253 Kč bez DPH
303,60 Kč
Kód: 13442
TP-LINK TL-SM311LM SFP MODUL
369,92 Kč bez DPH
443,90 Kč
Kód: 5131
GETFORT 100/1000/10000 BASE-T (SFP+) SFP-RJ45 MODUL
727,95 Kč –25 %
450 Kč bez DPH
540 Kč
Kód: 34892
ADAPTÉR LC/UPC Simplex SM Standard
ADAPTÉR LC/UPC Simplex SM Standard
Není skladem - info po telefonu
20,13 Kč bez DPH
24,15 Kč
Kód: 3103
ADAPTÉR LC/APC Duplex SM Standardní
22,04 Kč bez DPH
26,45 Kč
Kód: 3253
SKŘÍŇKA PRO SNADNÝ PŘÍSTUP KE KABELOVÉ REZERVĚ 25/25/10
1 013,92 Kč bez DPH
1 216,70 Kč
Kód: 12630
MEDIA KONVERTOR POE MIKROTIK ROUTERBOARD RBFTC11
862,50 Kč bez DPH
1 035 Kč
Kód: 2885
UBIQUITI UBNT-UACC-CM-RJ45-1G
UBIQUITI UBNT-UACC-CM-RJ45-1G
Není skladem - info po telefonu
501,21 Kč bez DPH
601,45 Kč
Kód: 34936
ADAPTÉR SC/APC Duplex SM Standardní
ADAPTÉR SC/APC Duplex SM Standardní
Není skladem - info po telefonu
19,17 Kč bez DPH
23 Kč
Kód: 2886
TP-LINK TL-SM311LS SM SFP MODUL
TP-LINK TL-SM311LS SM SFP MODUL
7 dní od objednávky
372,79 Kč bez DPH
447,35 Kč
Kód: 7866
OPTICKÝ PATCHCORD SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM
72,83 Kč bez DPH
87,40 Kč
Kód: 12584
OPTICKÝ PATCHCORD SM 10M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC
219,46 Kč bez DPH
263,35 Kč
Kód: 12360
Nahoru
Další produkty
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech