12 položek celkem
GETFORT 11mm/200m skleněných vláken pro spojování kabelů
10 313,55 Kč bez DPH
12 376,26 Kč
Kód: 39530
GETFORT 6 mm/50 m skleněných vláken pro spojování kabelů
1 885,65 Kč bez DPH
2 262,78 Kč
Kód: 39519
GETFORT 8mm/50m skleněných vláken pro spojování kabelů
2 574 Kč bez DPH
3 088,80 Kč
Kód: 39522
GETFORT 4,5 mm/50 m skleněných vláken pro spojování kabelů
1 255,80 Kč bez DPH
1 506,96 Kč
Kód: 39516
GETFORT 4,5 mm/100 m skleněných vláken pro spojování kabelů
1 714,05 Kč bez DPH
2 056,86 Kč
Kód: 39515
GETFORT 8mm/100m skleněných vláken pro spojování kabelů
4 580,55 Kč bez DPH
5 496,66 Kč
Kód: 39524
GETFORT 6mm/100m skleněných vláken pro spojování kabelů
2 574 Kč bez DPH
3 088,80 Kč
Kód: 39521
GETFORT 11mm/100m skleněných vláken pro spojování kabelů
8 570,25 Kč bez DPH
10 284,30 Kč
Kód: 39528
11mm / 250m (PILOT / OCEL) PE + RACK
11mm / 250m (PILOT / OCEL) PE + RACK
Není skladem - info po telefonu
13 695,83 Kč bez DPH
16 434,99 Kč
Kód: 20755
Skleněné vlákno pro 9 mm / 100 m (PILOT / OCEL) PE + RACK
5 589,68 Kč bez DPH
6 707,61 Kč
Kód: 19572
Skleněné vlákno pro tažení kabelů 3,7x2,8 mm, 15 m PILOT STEEL
1 025,70 Kč bez DPH
1 230,84 Kč
Kód: 14628
12x SC/APC pigtail SM G652D
12x SC/APC pigtail SM G652D
Není skladem - info po telefonu
687,38 Kč bez DPH
824,85 Kč
Kód: 18877
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme.
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech