SFP, mini GBIC, SFP+ moduly

13 položek celkem
GigaLight 16dB 2xLC 1,25G SM 20km 1310nm SFP MODULE
258,38 Kč bez DPH
310,05 Kč
Kód: 13442
TP-LINK TL-SM311LM SFP MODUL
372,45 Kč bez DPH
446,94 Kč
Kód: 5131
TP-LINK TL-SM5110-SR LC 10GBase-SR SFP+ MODUL
624,98 Kč bez DPH
749,97 Kč
Kód: 28112
MODUL SFP+ 10G, SM LC, 2km, TX1310, DDM (SFP-10GBASE-LR)
859,95 Kč bez DPH
1 031,94 Kč
Kód: 14156
MIKROTIK SFP+ MODUL XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28
3 483,68 Kč bez DPH
4 180,41 Kč
Kód: 29066
GETFORT WDM SFP 1,25Gbps 3KM SC SM, TX1310/RX1550
395,85 Kč bez DPH
475,02 Kč
Kód: 28483
GETFORT WDM SFP 1,25Gbps 3KM SC SM, TX1550/RX1310
395,85 Kč bez DPH
475,02 Kč
Kód: 28484
GETFORT DUAL 1,25Gbps LC SM, 20KM TX1310 SFP modul
395,85 Kč bez DPH
475,02 Kč
Kód: 28549
UBIQUITI U FIBER SFP+ (UF-SM-10G) 2 balení
UBIQUITI U FIBER SFP+ (UF-SM-10G) 2 balení
Není skladem - info po telefonu
2 309,78 Kč bez DPH
2 771,73 Kč
Kód: 17993
UBIQUITI Unifi Direct Attach Copper 10Gbps UDC-2
659,10 Kč bez DPH
790,92 Kč
Kód: 28717
TP-LINK TL-SM321B-2 obousměrný modul 1000Base-BX WDM SFP
313,95 Kč bez DPH
376,74 Kč
Kód: 28111
TP-LINK TL-SM321A-2 obousměrný modul 1000Base-BX WDM SFP
314,93 Kč bez DPH
377,91 Kč
Kód: 28093
Modul SFP Netgear AGM732F Singlemode LC 1Gbps
Modul SFP Netgear AGM732F Singlemode LC 1Gbps
Není skladem - info po telefonu
7 698,60 Kč bez DPH
9 238,32 Kč
Kód: 13525
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme.
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech