SFP moduly

24 položek celkem
UBIQUITI SFP UACC-OM-SM-1G-S-2
665,08 Kč bez DPH
798,10 Kč
Kód: 36026
TP-LINK TL-SM331T SFP MODUL (RJ45)
418,79 Kč bez DPH
502,55 Kč
Kód: 33122
TP-LINK TL-SM5110-LR LC 10GBase-LR SFP+ MODUL
943,96 Kč bez DPH
1 132,75 Kč
Kód: 38272
GigaLight 16dB 2xLC 1,25G SM 20km 1310nm SFP MODULE
251,08 Kč bez DPH
301,30 Kč
Kód: 13442
TP-LINK TL-SM311LM SFP MODUL
363,21 Kč bez DPH
435,85 Kč
Kód: 5131
GETFORT 100/1000/10000 BASE-T (SFP+) SFP-RJ45 MODUL
609,50 Kč bez DPH
731,40 Kč
Kód: 34892
UBIQUITI UBNT-UACC-CM-RJ45-1G
UBIQUITI UBNT-UACC-CM-RJ45-1G
Není skladem - info po telefonu
497,38 Kč bez DPH
596,85 Kč
Kód: 34936
TP-LINK TL-SM311LS SM SFP MODUL
363,21 Kč bez DPH
435,85 Kč
Kód: 7866
MIKROTIK S+85DLC03D 10G MM 300m 850 nm SFP+ MODUL
1 334,96 Kč bez DPH
1 601,95 Kč
Kód: 17859
1,25Gbps SFP WDM, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310
441,79 Kč bez DPH
530,15 Kč
Kód: 3831
UBIQUITI Unifi Direct Attach Copper 10Gbps UDC-1
586,50 Kč bez DPH
703,80 Kč
Kód: 20489
DUAL SFP 1,25Gbps, LC SM, 16dB, (20km) TX1310/RX1550
256,83 Kč bez DPH
308,20 Kč
Kód: 20231
MICROTIK PAIR S-35LC20D + S-53LC20D 1,25G SM SFP MODUL
1 541,96 Kč bez DPH
1 850,35 Kč
Kód: 17858
1 901,58 Kč –74 %
DAHUA PFT3910
Skladem (3 ks)
411,67 Kč bez DPH
494 Kč
Kód: 14120
TP-LINK TL-SM321B 1310nm SM 10km LC/UPC WDM SFP MODUL
534,75 Kč bez DPH
641,70 Kč
Kód: 13347
Nahoru
Další produkty
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme.
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech