OPTON

25 položek celkem
SM OPTICKÝ PATCHCORD 0,5M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3,0MM
89,13 Kč bez DPH
106,95 Kč
Kód: 12296
ZÁSLEPKA PRO ADAPTÉR SC SIMPLEX
10,54 Kč bez DPH
12,65 Kč
Kód: 14607
Skleněné vlákno pro 9 mm / 100 m (PILOT / OCEL) PE + RACK
5 448,13 Kč bez DPH
6 537,75 Kč
Kód: 19572
OPTICKÝ PATCHCORD SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM
72,83 Kč bez DPH
87,40 Kč
Kód: 12584
OPTICKÝ PATCHCORD SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC
89,13 Kč bez DPH
106,95 Kč
Kód: 13398
OPTICKÝ PATCHCORD SM 10M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM
139,92 Kč bez DPH
167,90 Kč
Kód: 12361
PATCHCORD SM 10M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC 3MM
217,54 Kč bez DPH
261,05 Kč
Kód: 12330
OPTICKÝ PATCHCORD SM 5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM
189,75 Kč bez DPH
227,70 Kč
Kód: 12328
OPTICKÝ PATCHCORD SM 3M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM
99,67 Kč bez DPH
119,60 Kč
Kód: 12322
OPTICKÝ PROPOJOVACÍ KABEL SM 1M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3,0 MM
77,63 Kč bez DPH
93,15 Kč
Kód: 22098
1,25Gbps SFP WDM, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310
441,79 Kč bez DPH
530,15 Kč
Kód: 3831
DUAL SFP 1,25Gbps, LC SM, 16dB, (20km) TX1310/RX1550
256,83 Kč bez DPH
308,20 Kč
Kód: 20231
OPRAVNÁ SADA PRO 11MM PILOT + PŘÍSLUŠENSTVÍ
1 541,96 Kč bez DPH
1 850,35 Kč
Kód: 17814
OPTICKÝ PATCHCORD SM 10M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3
208,92 Kč bez DPH
250,70 Kč
Kód: 12540
ZÁSOBNÍK OPTICKÝCH VLÁKEN 12 SPOJŮ
106,38 Kč bez DPH
127,65 Kč
Kód: 6321
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem