TP-LINK MEDIA KONVERTOR MC210CS

Kód: 5987
918,85 Kč 765,71 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech

Detailní popis produktu

KONVERTOR MÉDIÍ
TP-LINK MC210CS
1 PORT RJ45, 1 PORT SC

MEDIA KONWERTERTP-LINK MC210CS1 PORT RJ45, 1 PORT SC

KLÍČOVÉ FUNKCE

  • Plně duplexní provoz při rychlosti 1000 Mb/s na obou portech: TX a FX
  • Funkce automatického křížení na portu TX
  • Přepínač na převodníku umožňuje zvolit režim provozu na portu FX: Force (vynucená rychlost) nebo Auto (automatická)
  • Zvýšení dosahu přenosu optických vláken na 15 km
  • LED indikují aktivitu síťového provozu
  • Externí napájení

POPIS

Media konvertor MC210CS převádí optické signály 1000BASE-LX/LH na měděné signály 1000Base-T a naopak. Pracuje podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX/LH s použitím jednovidového vlákna s konektory SC. Zařízení MC210CS splňuje specifikaci Long Term Optical LX a poskytuje vysokorychlostní kabelový přenos dat. Zařízení přijímá a vysílá signál o vlnové délce 1310 nm. Převodník může pracovat jako samostatné zařízení nebo může být namontován do 19' stojanu TP-LINK. Port TX má funkci automatického křížení (Auto MDI/MDI-X). Na předním panelu jsou indikátory LED, které informují o stavu zařízení. Pomocí jednovidového optického vlákna může MC210CS přenášet optické signály na vzdálenost až 15 km.

SPECIFIKACE

  • Normy a protokoly iEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • Základní funkce : Plně duplexní řízení toku dat (standard IEEE 802.3x)
  • Zvyšování dosahu přenosu optických vláken : do 15 km
  • Porty : 1 port SC/UPC 1000M 1 port RJ45 1000M (Auto MDI/MDIX)
  • Vlnová délka : 1310 nm
  • Síťový kabel 1000BASE-FX : Jednovidový optický kabel
  • Síťový kabel 1000BASE-T : Kabel UTP cat 5 nebo 5e (až 100 m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (až 100 m)
  • Indikátory LED : PWR, LINK, RX
  • Rozměry (V × Š × H) : 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 palce)
  • Napájení : Externí napájení
  • Maximální spotřeba energie : 5,5W
  • Certifikáty : FCC, CE, RoHS
  • Pracovní prostředí : Přípustná provozní teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F) Přípustná teplota skladování: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Přípustná vlhkost: 10 % ~ 90 %, nekondenzující Přípustná vlhkost při skladování: 5 % ~ 90 %, bez kondenzace

Doplňkové parametry

Kategorie: Mediální konvertory
Hmotnost: 0.48 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: